Keitimo / grąžinimo sąlygos ir taisyklės

KEITIMO / GRĄŽINIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

 

Grąžinti ar pakeisti prekes galima tik šiomis sąlygomis:

 • Kol nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas (plačiau skaitykite žemiau);
 • Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visapusiškai tvarkingos (plačiau skaitykite žemiau);
 • Būtina susisiekti su MB „Sumani šeima“ administracija, tel.: 867940234
 • Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti:
  – išsiųstos LP express paštomatu

 

TAISYKLĖS

 1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungojeir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
 3. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti atspausdintą PVM sąskaitą faktūrą ir keitimo/grąžinimo formą. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu marija@sumanimama.lt
 4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti:
  – išsiųstos MB „Sumani šeima“
 5. – atsiųsti į LP express paštomatą “Rimi, Juozapavičiaus pr. Kaunas, mob. tel. 86794086794
 6. MB „Sumani šeima“ turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas.
 7. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
 8. Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorines dienas. po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. Pinigai pirkėjui yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.
 9. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.
 10. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 11. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“